2. Verfahren
Verfahren
Titel: Storage ICT NRG PALLAS
Beschreibung: Stichting NRG PALLAS is een internationaal opererende nucleaire dienstverlener. NRG PALLASproduceert isotopen, verricht nucleair technologisch onderzoek, is consultant op het gebied van veiligheid en betrouwbaarheid van nucleaire installaties en dienstverlener in stralingsbescherming. De scope van de opdracht betreft in hoofdlijnen : Het leveren van hard- en software voor een Enterprise Storage platform; Het leveren van diensten (support, installatie en migratie)
Interne Kennung: 2024-537
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
5. Los
Los: LOT-0000