See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobilny Bezzałogowy Pojazd Rozpoznawczy (MBPR)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w latach 130 kpl. Mobilnych Bezzałogowych Pojazdów Rozpoznawczych (MBPR). Funkcjonalności MBPR powinny zapewniać prowadzenie rozpoznania w bezpośredniej styczności wojsk, penetrację miejsc niedostępnych dla człowieka; przekazywanie danych z sensorów rozpoznawczych poprzez bezprzewodową transmisję danych audio i wideo do konsoli operatora; przemieszczanie się w różnym terenie, po drogach gruntowych, utwardzonych, bezdrożach oraz w terenie otwartym i zurbanizowanym (pokonywanie przeszkód: gruzowiska, progi, schody, krawężniki); możliwość otwierania drzwi. Konstrukcja MBPR powinna umożliwiać transport w przedziałach desantowych pojazdów wojskowych oraz przenoszenie przez pojedynczego żołnierza.
Vorherige Bekanntmachung: 57856-2024
Interne Kennung: AU/12/X/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42415310 Frei lenkbare Förderfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa SpW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Mobilnych Bezzałogowych Pojazdów Rozpoznawczych (MBPR). Zamówienie obejmuje dostawę 130 kpl. MBPR w tym 23 kpl. w zamówieniu gwarantowanym 107 kpl. w zamówieniu z prawem opcji.
Menge: 130 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie w ramach prawa opcji stanowi dostawa MBPR w ilości nie większej niż 107 kpl. Zamówienia w ramach prawa opcji będą realizowane po pisemnym powiadomieniu Zamawiającego.