See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kabelkits
Beschreibung: Het betreft een meerjarige opdracht betreffende de levering van kabelkits, gekrompen en op de juiste lengte gesneden, gebruikt in de verschillende mogelijke configuraties voor de installatie van een smart meter (verschillende lengtes, types kabels en types eindhulzen of kabelschoenen). In het kader van deze opdracht heeft de Aanbestedende Overheid het voornemen een beleid te voeren van sociale en professionele integratie van gehandicapten of kansarmen (CSR-intiatief).In dit kader en in overeenstemming met artikel 15 van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten is de toegang tot deze procedure beperkt tot sociale werkplaatsen en ondernemers die de maatschappelijke en professionele integratie van gehandicapten of kansarmen tot doel hebben. Het doel van de opdracht is het sluiten van een Raamovereenkomst met meerdere Ondernemers. De opdracht bevat 1 perceel: Perceel 1 : Kabelkits Het doel van de opdracht is om een Raamovereenkomst in cascade te sluiten met de eerste 2 Inschrijvers, gerangschikt volgens de gunningscriteria. Alleen de Inschrijver die volgens de gunningscriteria als eerste is gerangschikt, zal als ‘actieve’ Opdrachtnemer worden beschouwd. De andere Inschrijver (tweede gerangschikt) zal als ‘Reserveopdrachtnemer’ worden beschouwd. Het contract van deze laatste kan alleen worden geactiveerd indien de actieve Opdrachtnemer in gebreke blijft. In dit kader behoudt de Aanbestedende Overheid zich, met respect voor de regelgeving inzake overheidsopdrachten, het recht voor om een beroep te doen op de Reserveopdrachtnemer die de op één na economisch meest voordelige offerte heeft ingediend op basis van de gunningscriteria van de Raamovereenkomst (cascadeprincipe). Bijgevolg zal het contract van de in gebreke blijvende Opdrachtnemer voor de voormelde Raamovereenkomst voor de resterende duur van de Raamovereenkomst worden opgezegd, overeenkomstig de ambtshalve maatregelen voorzien in het KB van 14/01/2013 tot bepaling van de algemene uitvoeringsregels van de overheidsopdrachten.
Interne Kennung: SIB25EL0501
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Kabelkits
Interne Kennung: 1