See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Postdiensten
Beschreibung: De aanbesteding heeft betrekking op het aanbesteden van Postdiensten. Deze aanbesteding richt zich op de gehele poststroom, zoals haal- en brengservice, de sortering, de frankering en verzending van de poststukken en pakketten van Nidos. 0
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Postdientsen
Beschreibung: Raamovereenkomst postdiensten
Interne Kennung: 1