18660-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Kantinen- und Verpflegungsdienste – Catering locatie Sontweg te Groningen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Catering locatie Sontweg te Groningen
Beschreibung: De Veiligheidsregio Groningen (VRG) zoekt een cateraar die de kantine, vergadercatering en daarnaast de maaltijdvoorziening voor de repressieve beroepsploeg beheert. Onze focus ligt op kwaliteit, duurzaamheid en betrokkenheid, zowel voor onze brandweerorganisatie als het kantoorpersoneel. De VRG streeft ernaar om samen met de cateraar een gezonde, duurzame cateringvoorziening te realiseren, die aansluit bij de doelen van VRG en een positieve impact heeft op zowel het milieu als de maatschappij.
Interne Kennung: VRGPOST-916157961-213
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
18660-2025 - Mededinging
Nederland – Kantine- en cateringdiensten – Catering locatie Sontweg te Groningen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: VRGPOST-916157961-213
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55500000 Kantine- en cateringdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 55300000 Bereiden en serveren van maaltijden, 55320000 Serveren van maaltijden, 55321000 Bereiden van maaltijden, 55322000 Koken van maaltijden, 55520000 Cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000