See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aanstellen van een bedrijfsrevisor
Beschreibung: Wonen in Limburg BV wenst een erkende en onafhankelijke bedrijfsrevisor aan te stellen voor de uitvoering van de wettelijke controles van de jaarrekeningen. De opdracht omvat het controleren en certificeren van de jaarrekeningen overeenkomstig de toepasselijke wet- en regelgeving en de verdere bepalingen beschreven in deze opdrachtdocumenten. De overeenkomst bevat eveneens een variabel gedeelte voor de uitvoering van aanvullende opdrachten.
Interne Kennung: PPP0OQ-2592/6190/2025-1010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-1010_1