2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja modułu produkcji RDF Wydziału Mechanicznego Przetwarzania Odpadów Zakładu Odzysku i Przetwarzania Odpadów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie W Zakładzie Odzysku i Unieszkodliwiania Odpadów w Katowicach przy ulicy Milowickiej 7a etapu I i etapu II prac opisanych w „Projekcie technologicznym Modułu do odbioru paliwa RDF spod rozdrabniarek końcowych” stanowiącym załącznik nr 1 do OPZ (Załącznik nr 4 do SWZ). Moduł do odbioru paliwa alternatywnego (RDF) wraz z rozdrabniarką jest częścią wydziału mechanicznego przetwarzania odpadów (dedykowany dla zmieszanych odpadów komunalnych 20 03 01). Uwaga !!! Zamawiający przed złożeniem oferty przez Wykonawcę żąda odbycia przez Wykonawcę obligatoryjnej wizji lokalnej, o której mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp.
Interne Kennung: PN/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323000 Technische Planungsleistungen für industrielle Verfahren und Produktionsabläufe, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie W Zakładzie Odzysku i Unieszkodliwiania Odpadów w Katowicach przy ulicy Milowickiej 7a etapu I i etapu II prac opisanych w „Projekcie technologicznym Modułu do odbioru paliwa RDF spod rozdrabniarek końcowych” stanowiącym załącznik nr 1 do OPZ (Załącznik nr 4 do SWZ). Moduł do odbioru paliwa alternatywnego (RDF) wraz z rozdrabniarką jest częścią wydziału mechanicznego przetwarzania odpadów (dedykowany dla zmieszanych odpadów komunalnych 20 03 01). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (wraz z jego załącznikami) zawiera załącznik nr 4 do SWZ.