2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systeem- en Orderverzameltrucks
Beschreibung: De opdracht omvat een leveringsovereenkomst voor 22 Systeem- en Orderverzameltrucks met een optie voor dertien (13) stuks en een onderhoudsovereenkomst voor het verrichten van onderhoud aan deze systemen over een periode van tien (10) jaar met een optie voor verlenging voor vijf (5) jaar. Daarnaast bevat de opdracht het onderhoud van drie (3) reeds aangeschafte magazijnhoogbouwtrucks.
Interne Kennung: T84637
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een Europese niet-openbare aanbesteding waarbij in de eerste fase (selectiefase) maximaal vijf (5) Gegadigden worden geselecteerd om door te gaan naar de twee fase (gunningsfase), waarin uiteindelijk een inschrijving gedaan mag worden.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42415200 Kraftkarren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42415210 Kraftkarren mit Fördervorrichtung
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 22
Optionen:
Beschreibung der Optionen: optie voor dertien (13) stuks Systeem- en Orderverzameltrucks optie voor vijf (5) jaar onderhoud