See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji inwestora zastępczego przy remoncie i konserwacji fasady Kamienicy Królewskiej na Rynku we Lwowie (Ukraina)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji inwestora zastępczego przy remoncie i konserwacji fasady Kamienicy Królewskiej przy ul. Rynek 6 we Lwowie, w szczególności zgodnie z dokumentacją projektową, opinią budowlano-konserwatorską wraz programem prac budowlano-konsekratorskich polegająca na: 1.1.wykonywaniu nadzoru nad pracami remontowymi i konserwatorskimi; 1.2. świadczeniu usług doradczych związanych z zarządzaniem, kontrolą i nadzorem nad realizacją prac remontowych i konserwatorskich, w tym na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa; 1.3.wykonaniu rozliczenia realizacji prac remontowych i konserwatorskich.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IDzG/251/14/2023