2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitbesteding ICT-infrastructuur en de bijbehorende beheerdienstverlening
Beschreibung: Outsourcing ICT-infrastructuur en bijbehorende beheersdiensten Betreft beheer van ruim 255 werkplekken en bijbehorende ICT-infrastructuur over een maximale periode van 10 jaar.
Interne Kennung: 817126
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Grote en niet-standaard wijzigingen. Overname 1ste lijns servicedesk. Beheer Oracle-omgeving.