2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wdrożenia systemów informatycznych wraz z dostawą sprzętów dla Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Malborku – II postępowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa wdrożenia systemów informatycznych wraz z dostawą sprzętów dla Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Malborku, w podziale na 8 zadań: Zadanie 1- Zakup sprzętu komputerowego. Zadanie 2 - Zakup sprzętu serwerowego, komputerowego wraz z konfiguracją, wdrożeniem i szkoleniem Zadanie 3 - Zakup przedłużenia licencji na system do kopii zapasowej oraz system XDR Zadanie 4 - Zakup i wdrożenie oprogramowania do digitalizacji dokumentacji medycznej wraz z niezbędnym sprzętem. Zadanie 5 - Zakup i wdrożenie systemu do weryfikacji sprawozdawczość do P1. Zadanie 6 - Zakup i wdrożenie systemu do zarządzania podatnościami. Zadanie 7 - Zakup sprzętu sieciowego z licencjami wraz z konfiguracją i wdrożeniem Zadanie 8 - Zakup i wdrożenie systemu kolejkowego wraz z niezbędnym sprzętem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 2a do SWZ i wzory umów (załącznik nr 6 do SWZ)
Interne Kennung: PCZ.ZP.5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zakup sprzętu komputerowego
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Zakup sprzętu serwerowego, komputerowego wraz z konfiguracją, wdrożeniem i szkoleniem
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Zakup i wdrożenie oprogramowania do digitalizacji dokumentacji medycznej wraz z niezbędnym sprzętem
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Zakup i wdrożenie systemu do weryfikacji sprawozdawczość do P1
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Zakup i wdrożenie systemu do zarządzania podatnościami
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Zakup sprzętu sieciowego z licencjami wraz z konfiguracją i wdrożeniem
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Zakup i wdrożenie systemu kolejkowego wraz z niezbędnym sprzętem.