2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verduurzaming Openbare Verlichting gemeente Oirschot (verledden)
Beschreibung: De gemeente Oirschot wil eind 2027 haar verduurzamingsprogramma openbare verlichting volledig hebben afgerond. De afronding van het verduurzamings-programma houdt in dat er circa 1.700 verlichtingsarmaturen en 430 lichtmasten moeten worden geleverd en geïnstalleerd. Het verduurzamingsprogramma is volledig gebaseerd op LED-technologie. Voor deze opdracht wil de aanbestedende dienst een raamovereenkomst sluiten met 1 contractpartij. Het te leveren equipement en de uit te voeren werkzaamheden zijn vastgelegd in het werkbestek (RAW-systematiek). Conform dit werkbestek moeten de leveren en werkzaamheden plaatsvinden. De aanbestedende dienst zal in deelopdrachten de totale opdracht bij 1 contractpartij neerleggen. De opdracht omvat op hoofdlijnen (niet limitatief): Het leveren van lichtmasten en verlichtingsarmaturen; Het vervangen, monteren en aansluiten van verlichtingsobjecten, masten en armaturen; Het treffen van benodigde verkeersmaatregelen; Het coördineren van werkzaamheden aan het gereguleerde netwerk; Het aanleveren van mutatie- en revisiegegevens.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000