See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementatie innovatief IT-afsprakenstelsel inland terminals – pilotfase
Beschreibung: De opdracht betreft de implementatie van een innovatief IT-afsprakenstelsel binnen bestaande operationele IT-systemen van inland terminals. De implementatie vindt plaats binnen de bedrijfsspecifieke systemen van de betrokken onderneming en omvat aanpassingen van interfaces, datastromen en proceslogica, alsmede het gecontroleerd in productie nemen van deze aanpassingen. EUR 300.000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72263000 Software-Implementierung, 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1