2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU Aanbesteding Schoolmeubilair
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om met minimaal twee en maximaal drie professionele leveranciers van schoolmeubilair een Raamovereenkomst te sluiten, zodat er een zo groot mogelijke keuzevrijheid is voor de individuele scholen. De opdrachtwaarde voor de gehele looptijd van de overeenkomst is geraamd op €5.500.000,- (exclusief BTW); dit betreft nadrukkelijk een raming, aan deze waarde kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2025-MEU303643
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: SCHOOLMEUBILAIR
Beschreibung: Zie Beschrijvend Document. De opdrachtwaarde voor de gehele looptijd van de overeenkomst is geraamd op €5.500.000,- (exclusief BTW); dit betreft nadrukkelijk een raming, aan deze waarde kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Raamovereenkomst voor vier (4) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog twee (2) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus zes (6) jaar duren.