18688-2024 - Ergebnis
Belgien – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – verzekering arbeidsongevallen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: verzekering arbeidsongevallen
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp het onderschrijven van een verzekering arbeidsongevallen voor de gemeente Grobbendonk, het OCMW van Grobbendonk en de welzijnsvereniging De Wijngaard, eveneens gelegen op het grondgebied van Grobbendonk. Het betreft hier een “occasioneel” gezamenlijke plaatsingsprocedure.
Interne Kennung: FIM SVG - 2023 - 189
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenverzekering
Beschreibung: Het betreft verzekeringen van het type arbeidsongevallen - wet publieke sector, arbeidsongevallen - wet privésector, arbeidsongevallen en lichamelijke ongevallen voor leden van diverse bestuursorganen. De aanbestedende overheid ziet er op toe dat deze opdracht wordt uitgevoerd met inachtname van de anti-discriminatiewetgeving.
Interne Kennung: 1