2. Verfahren
Verfahren
Titel: Casemanagement t.b.v. de Commissie Bijzondere Situaties
Beschreibung: Dit betreft de Europese aanbesteding volgens de SAS procedure voor casemanagement voor de Commissie Bijzondere Situaties van het Instituut Mijnbouwschade Groningen. Doel van deze aanbesteding is het selecteren van maximaal 7 casemanagers, op basis van een raamovereenkomst voor de looptijd van maximaal 4 jaar, die wordt gesloten met meerdere inschrijvers. Hiermee wil de Commissie Bijzondere Situaties ook de komende jaren woningeigenaren en micro-MKB’ers helpen die in de problemen zijn gekomen/komen door de aardbevingen vanwege het Groninger gasveld of de gasopslag in Norg. Maximale contractwaarde € 1.900.000,- exclusief BTW.
Interne Kennung: 123974
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dit betreft de aanbesteding voor casemanagement t.b.v. de Commissie Bijzondere Situaties van het Instituut Mijnbouwschade Groningen. Het betreft een openbare Europese aanbesteding volgens de SAS procedure boven de drempel van € 750.000,00. Inschrijven is mogelijk per e-mail en via TenderNed.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste, 85321000 Verwaltungsdienste im Sozialwesen, 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dit betreft de Europese aanbesteding volgens de SAS procedure voor casemanagement voor de Commissie Bijzondere Situaties van het Instituut Mijnbouwschade Groningen. Doel van deze aanbesteding is het selecteren van maximaal 7 casemanagers, op basis van een raamovereenkomst voor de looptijd van maximaal 4 jaar, die wordt gesloten met meerdere inschrijvers. Hiermee wil de Commissie Bijzondere Situaties ook de komende jaren woningeigenaren en micro-MKB’ers helpen die in de problemen zijn gekomen/komen door de aardbevingen vanwege het Groninger gasveld of de gasopslag in Norg. Maximale contractwaarde: € 1.900.000,- exclusief BTW
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie om 2 maal met 1 jaar te verlengen.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 123974
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85320000 Sociale diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening, 85321000 Administratieve sociale diensten, 85323000 Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: