2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kwalificatie ruimten en apparatuur cleanrooms Radboudumc
Beschreibung: Het gaat om het selecteren van één Opdrachtnemer die de komende jaren (2025 tot 2031) ervoor zorgt dat de herkwalificatie van de cleanroomruimten en specifieke cleanroomapparatuur op een kosten- en werkeffectieve manier conform wet en regelgeving voor het Radboudumc wordt uitgevoerd. De procedure geschiedt conform hoofdstuk 3 van het ARW 2016. Het gaat om kwalificatie van ruimten en apparatuur ten behoeve van een zestal cleanroom complexen. Deze complexen bestaat uit cleanrooms voor: Radboud Translational Medicine, Bereidingscentrum apotheek, Hotlab, Hematologie, ATMP productie en Centrale sterilisatie. Zie de aanbestedingsdocumenten voor meer informatie.
Interne Kennung: T70384
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Conform ARW2016
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71333000 Dienstleistungen im Maschinenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0000