See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy oraz dodatkowej opieki medycznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie opieki zdrowotnej, w szczególności wykonywania profilaktycznych badań lekarskich z zakresu medycyny pracy w granicach administracyjnych m. Gdańsk. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) - Opis przedmiotu zamówienia oraz Formularzach ofertowych stanowiących załącznik nr 1. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w Części II SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 865067-2025
Interne Kennung: ZP-64/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019r. - Prawo zamówień publicznych oraz zgodnie z wymogami określonymi w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien, 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy w granicach administracyjnych m. st. Gdańsk
Beschreibung: Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy w granicach administracyjnych m. st. Gdańsk
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług (art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp).