2. Verfahren
Verfahren
Titel: BIEŻĄCE UTRZYMANIE PRZEPRAWY PROMOWEJ PRZEZ RZEKĘ ODRA W CIĄGU DW 421, PROMU I DOJAZDÓW DO PROMU OD KM 20+225 DO KM 20+255 I OD KM 20+300 DO KM 20 + 330 W M. GRZEGORZOWICE
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest: wykonywanie transportu promowego, obsługa i utrzymanie promu, czyszczenie dojazdów, wykaszanie skarp, odśnieżanie, utrzymywanie oznakowania dróg dojazdowych i toru wodnego. Szczegóły zadania opisane zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia, Przedmiarze i dokumentach zamówienia
Interne Kennung: WM/PN/260303/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60610000 Fährtransport, 63721300 Betrieb von Wasserstraßen, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001