2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Autojeřáby - nákup v letech 2024 až 2026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných prostřednictvím DNS je nákup autojeřábů-vozidel kategorie N3 jako náhradu za současné, již zastaralé autojeřáby typu AD-20 a AD-28 na podvozku T-815, za účelem spolehlivé, lehce manévrovatelné, moderně ovladatelné a bezpečné manipulace s materiálem a technikou v rámci činností jednotlivých složek Ozbrojených sil ČR.
Vorherige Bekanntmachung: 251346-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42414400 Auf Fahrzeugen montierte Kräne
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1