187132-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby biura Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego na potrzeby biura Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego na potrzeby biura Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. 1. Zamówienie podzielone jest na trzy części: • Część I: dostawa komputerów stacjonarnych typu All in One (25 sztuk), • Część II: dostawa komputerów przenośnych 16’’ wraz ze stacjami dokującymi (80 sztuk) oraz komputerów przenośnych 14’’ wraz ze stacjami dokującymi (2 sztuki), • Część III: dostawa monitorów LCD 27’’ (50 sztuk).
Interne KennungZO.2640.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I: dostawa komputerów stacjonarnych typu All in One (25 sztuk)
BeschreibungDostawa komputerów stacjonarnych typu All in One (25 sztuk). Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia dla części I zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte
Menge25 Stück
LosLOT-0002
TitelCzęść II: dostawa komputerów przenośnych 16’’ wraz ze stacjami dokującymi (80 sztuk) oraz komputerów przenośnych 14’’ wraz ze stacjami dokującymi (2 sztuki),
BeschreibungDostawa komputerów przenośnych 16’’ wraz ze stacjami dokującymi (80 sztuk) oraz komputerów przenośnych 14’’ wraz ze stacjami dokującymi (2 sztuki),. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia dla części I zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30230000 Computerbezogene Geräte
Menge82 Stück
LosLOT-0003
TitelCzęść III: dostawa monitorów LCD 27’’ (50 sztuk).
BeschreibungDostawa monitorów LCD 27’’ (50 sztuk).. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia dla części I zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Menge50 Stück