18717-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Przebudowa z rozbudową i nadbudową zespołu budynków SŁONECZKO z przeznaczeniem na sanatorium dla dorosłych i infrastrukturą leczniczą
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa z rozbudową i nadbudową zespołu budynków SŁONECZKO z przeznaczeniem na sanatorium dla dorosłych i infrastrukturą leczniczą
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania polegającego na przebudowie z rozbudową i nadbudową zespołu budynków SŁONECZKO z przeznaczeniem na sanatorium dla dorosłych i infrastrukturą leczniczą położonego w Kołobrzegu przy ul. Rafińskiego ... , uzyskanie ostatecznej decyzji pozwolenia na użytkowanie oraz sporządzenie kompletnej dokumentacji powykonawczej. Nadto udzielenie gwarancji przez Wykonawcę oraz przeniesienie praw z rękojmi oraz gwarancji udzielonych przez producentów wbudowanych i zamontowanych urządzeń wyposażenia, maszyn i instalacji, przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie użytkowania urządzeń wyposażenia, maszyn i instalacji.
Interne Kennung: DPZ.271.43.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001