See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja oraz rozbudowa systemu parkingowego oraz dostawa i montaż dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.
Beschreibung: Modernizacja oraz rozbudowa systemu parkingowego oraz dostawa i montaż dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.
Interne Kennung: DZP-271-2-37/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy pzp prowadzi się postępowanie w PROCEDURZE PRZYSPIESZONEJ gdyż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Powyższe wynika z konieczności rozliczenia dotacji celowej udzielonej na podstawie umowy o dofinansowanie. Tak oznaczony termin krańcowy wykonania i rozliczenia Umowy jest okolicznością niezależną od Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98351100 Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja oraz rozbudowa systemu parkingowego oraz dostawa i montaż dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie
Beschreibung: Modernizacja oraz rozbudowa systemu parkingowego oraz dostawa i montaż dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie