2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst advies milieukundige bodemdiensten
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil zes raamovereenkomsten afsluiten voor milieukundige bodemdiensten die zijn onderverdeeld in drie percelen, te weten: landbodemonderzoek, waterbodemonderzoek en partijkeuringen. Zie Aanmeldingsleidraad
Interne Kennung: 2025SB769
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90732000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Bodenverschmutzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Landbodemonderzoek
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil vier raamovereenkomsten afsluiten voor milieukundige bodemdiensten t.b.v. landbodemonderzoek. Zie Aanmeldingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingsopties
Los: LOT-0002
Titel: Waterbodemonderzoek
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil één raamovereenkomst afsluiten voor milieukundige bodemdiensten t.b.v. waterbodemonderzoek. Zie Aanmeldingsleidraad
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Partijkeuringen
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil één raamovereenkomst afsluiten voor milieukundige bodemdiensten t.b.v. partijkeuringen. Zie Aanmeldingsleidraad.
Interne Kennung: 3