187240-2026 - Ergebnis
Polen – Netzausrüstung – SZP/243-357/2025 Dostawa zaawansowanych przełączników sieciowych dla Politechniki Wrocławskiej.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP/243-357/2025 Dostawa zaawansowanych przełączników sieciowych dla Politechniki Wrocławskiej.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zaawansowanych przełączników sieciowych dla Politechniki Wrocławskiej. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, budynek A-1 Gmach Główny, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, p. 56. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 5. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. 6. Termin realizacji dostawy: 60 dni od daty podpisania umowy. 7. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 29/04/2026 (90 dni). 10.1. formularza ofertowego Wykonawcy – stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ (interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia) 10.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 10.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 10.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; 10.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 10.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty tj. w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający żąda od wykonawcy odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru; 10.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp; 10.8. przedmiotowego środka dowodowego – specyfikacji technicznej – pozwalającego stwierdzić zgodność z wymaganiami Zamawiajacego przedstawionymi w Załączniku nr 3 do SWZ OPZ (wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców). 10.9. Dokumentu potwierdzającego niepreferencyjne pochodzenie towaru, o którym mowa w OPZ (np: świadectwa pochodzenia – zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 19 sierpnia 2016 r. w sprawie świadectwa potwierdzającego niepreferencyjne pochodzenie towaru (Dz. U. poz. 1307) lub dokument równoważny w zakresie potwierdzenia niepreferencyjnego pochodzenia towaru, Zamawiający dopuszcza również oświadczenie Wykonawcy poświadczające, że nie więcej niż 50 % towarów dostarczonych w ramach realizacji tego zamówienia pochodzi z państwa trzeciego niebędącego stroną umów międzynarodowych. Dokumenty / oświadczenia, o których mowa w ppkt 10.9 stanowią przedmiotowy środek dowodowy. Wymóg wskazania „Producent/model” nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zasady tej nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert, tj. uzupełnieniu/złożeniu na podstawie art. 107 ust.3 uPzp nie podlega wskazanie przez Wykonawcę informacji ocenianych w kryteriach oceny ofert lub pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 11. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 12. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 12.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 12.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 12.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 12.4. zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że zrealizował należycie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, - co najmniej 3 dostawy urządzeń sieciowych o łącznej wartości minimum 500 000,00 zł brutto lub - co najmniej 1 dostawę urządzeń sieciowych o wartości minimum 500 000,00 zł brutto. (Dla ww. wartości wykazanych przez Wykonawcę w walucie innej niż PLN, Zamawiający przyjmie przelicznik według średniego kursu Narodowego Banku Polskiego dla danej waluty z dnia wszczęcia niniejszego postępowania (tj. z dnia opublikowania ogłoszenia o zamówieniu w BZP). 13. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości 30 000 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych).
Vorherige Bekanntmachung52883-2026
Interne KennungSZP/243-357/2025 Dostawa zaawansowanych przełączników sieciowych dla Politechniki Wrocławskiej.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSZP/243-357/2025 Dostawa zaawansowanych przełączników sieciowych dla Politechniki Wrocławskiej. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zaawansowanych przełączników sieciowych dla Politechniki Wrocławskiej. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, budynek A-1 Gmach Główny, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, p. 56. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Interne KennungLotA