See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusów elektrycznych wraz z systemem ładowania dla Gminy Szprotawa
Beschreibung: 1 Dostawa autobusów elektrycznych: Dostawa autobusów elektrycznych obejmuje: 1.1. Dostawę fabrycznie nowych autobusów elektrycznych w ilości 8 szt wraz z dostarczeniem kompletnej dokumentacji technicznej do każdej sztuki autobusu wrzaz z udzieleniem instruktarzu min. 12 kierowcom. Wykonawca przedstawi Zamawiającemu minimum 3 projekty kolorystyczne malowania autobusów, a po wybraniu przez Zamawiającego kolorystyki minimum 3 gotowe projekty malatury zawierające przede wszystkim dostarczone logotypy Zamawiającego oraz informację o napędzie autobusu i wszelkie niezbędne oznaczenia. 1.2. Przeszkolenie na koszt Wykonawcy co najmniej 5 pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi i napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. 2 Dostawa stacji ładowania autobusów elektrycznych: Dostawa stacji ładowania autobusów elektrycznych obejmuje: 2.1. Dostawa, montaż i uruchomienie 4 stacji dwustanowiskowych wolnego ładowania prądem stałym, dwuwyjściowych, o mocy wyjściowej minimum 120 kW (2*60) każda – na terenie zajezdni autobusowej w Szprotawie przy ul.Kolejowej dz. Nr 133, 67-300 Szprotawa, wraz z niezbedną dokumentacją. 2.2. Objęcie kompletnym systemem monitorowania wszystkich stacji ładowania. 2.3. Dostarczenie dokumentacji powykonawczej i eksploatacyjnej. 2.4. Przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Zamawiającego w zakresie niezbędnym do prawidłowego użytkowania przedmiotu dostawy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31158100 Batterieladegeräte