2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst leerlingenvervoer voor korte verplaatsingen
Beschreibung: De vzw Secundair Onderwijs Sint-Quintinus opent via een openbare procedure een samenwerking voor "Leerlingenvervoer voor korte verplaatsingen". Deze opdracht wordt opgezet als een raamovereenkomst, waarbij het vervoer van leerlingen en begeleiders per autobus naar verschillende bestemmingen centraal staat. De geselecteerde dienstverlener moet beschikken over goed onderhouden en comfortabele autobussen, geschikt voor zowel zitplaatsen als staanplaatsen, om te voldoen aan de behoefte aan flexibel vervoer bij korte ritten. Alle voertuigen dienen te voldoen aan de wettelijke eisen voor leerlingenvervoer en moeten geschikt zijn voor frequent in- en uitstappen. De exacte routes en aantallen zijn momenteel nog niet bekend.
Interne Kennung: PPP10R-104/5047/2024-104
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024-104_1
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer