2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS ICT Hardware - Desktops
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van Desktops voor Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs in Noord-Fryslân te Leeuwarden. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van desktops en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle desktops en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs in Noord-Fryslân met 5015 leerlingen en 650 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: DAS ICT Hardware - Desktops
Interne Kennung: 1