2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jeugdhulp met verblijf - openstelling perceel Gezinshuizen
Beschreibung: Openstelling perceel Gezinshuizen - zie aanbestedingsdocumenten Zie aanbestedingdocumenten
Interne Kennung: PK/20250321
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tijdelijke openstelling van één product (Gezinshuizen) met een korte doorlooptijd (1 mnd)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: CV7 - Gezinshuizen en toeslag gezinshuizen
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1