187475-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Gebäudereinigung – Udbud på renholdelse af offentlige toiletter
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud på renholdelse af offentlige toiletter
BeschreibungUdbuddet omfatter udførelse af løbende renholdelse af offentlige toiletter til Naturstyrelsens lokal enhed Fyn. Opgaven omfatter i alt syv offentlige toiletter, som er geografisk placeret på Sydfyn og Langeland. Ydelsen omfatter fast rengøring i form af løbende renholdelse. Rengøringsfrekvensen varierer mellem de enkelte toiletter og kan ændre sig i løbet af året afhængigt af behov og sæson. Herudover kan der forekomme ad hoc-rengøringsydelser efter behov.
Interne Kennung26/01327
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0000