2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia wraz z oprogramowaniem do transformacji cyfrowej (urządzenia i oprogramowanie sieciowe)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia wraz z oprogramowaniem do transformacji cyfrowej (urządzenia i oprogramowanie sieciowe). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części IIISWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 650166-2025
Interne Kennung: ZP/27-16/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001