2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tandtechniek DJI 2026
Beschreibung: In het verstrekkingenpakket DJI is vastgelegd welke zorg aan Justitiabelen wordt verstrekt. Het verlenen van alle Mondzorg is gebaseerd op: uitvoering met eenvoudige en doelmatige middelen op indicatie van de JG, Tandarts of op toegeleiding van de JV. De Mondzorg betreft noodzakelijke en niet-uitstelbare zorg en is primair niet gericht op sanering van het gebit. De levering van partiële of volledige kunstharsprotheses aan Justitiabelen vindt plaats op indicatie van de Tandarts. De levering kan pas plaatsvinden na indiening van een onderbouwde machtiging. Deze machtiging moet vooraf worden goedgekeurd door de afdeling Beleid en Zorgsupport van het NIFP. Het ‘tandtechnisch laboratorium’ vormt het verlengstuk van de Tandartsen. De lijnen moeten kort zijn wanneer het gaat om service. De te leveren Tandtechniek, bestaat - zoals vermeld in het Vademecum DJI - uit partiële of volledige kunstharsprotheses.
Interne Kennung: 200411666
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33138000 Produkte für Zahnprothesen und Zahnregulierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33133000 Material für Zahnabdrücke, 33141820 Zähne
5. Los
Los: LOT-0000