See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi wsparcia obejmujące wykonywanie prac pomocniczych w procesie produkcji oraz procesie remontowym na obiektach przemysłowych oraz urządzeniach i instalacjach produkcyjnych w Enea Elektrownia Połaniec S.A w okresie 3 miesięcy w 2026 roku”
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia są Usługi wsparcia obejmujące wykonywanie prac pomocniczych w procesie produkcji oraz procesie remontowym na obiektach przemysłowych oraz urządzeniach i instalacjach produkcyjnych w Enea Elektrownia Połaniec S.A w okresie 3 miesięcy w 2026 roku, określone w Załączniku nr 1 do OPZ – rozliczane powykonawczo wg wynagrodzenia jednostkowego za każdą roboczogodzinę Pracy ludzi i/lub sprzętu zatwierdzonych przez Przedstawiciela Zamawiającego oraz kosztów zagospodarowania odpadów („Prace”).
Interne Kennung: NLP/PZP/14/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Usługi wsparcia obejmujące wykonywanie prac pomocniczych w procesie produkcji oraz procesie remontowym na obiektach przemysłowych oraz urządzeniach i instalacjach produkcyjnych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 3 miesięcy 2026 roku”