See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Premiks LAVIPAN L500
Beschreibung: Premiks probiotyczny uzupełniający dla trzody chlewnej Lavipan L500 w ilości 60 kg, (z dołączoną etykietą w języku polskim) z dostawą do magazynu Zamawiającego mieszczącego się w Wytwórni Pasz - miejscowość Robczysko (64-130 Rydzyna). Wymagane parametry premiksu: - pH: maks. 7,0, - wilgotność maksymalna: 7,0 %. - zawartość składników w 1 kg produktu: Błonnik 3,0 g Wartość energetyczna 8800 kJ Fosfor 0,4 g Wapń 131,2 g Sód 0,9 g Metionina <0,0005 % Lizyna <0,0005 % Białko surowe 316 g Włókno surowe 2,88 g Popiół surowy 290 g Tłuszcz surowy 22,7 g Kompozycja mikrokapsułkowanych bakterii kwasu mlekowego oraz żywych kultur drożdży: a. bakterie kwasu mlekowego (nie mniej niż 10^9 jtk/g): - Lacticaseibacillus paracasei, - Lactiplantibacillus plantarum, - Pediococcus pentosaceus, - Leuconostoc mesenteroides. b. żywe kultury drożdży (nie mniej niż 10^7 jtk/g): - Saccharomyces cerevisiae. Pałeczki salmonelli: nieobecne w 25 g. Zanieczyszczenia ciałami obcymi szkodliwymi dla zwierząt: niedopuszczalne. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości produktu lub innego dokumentu potwierdzającego równoważność oferowanego produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung: 780772-2025
Interne Kennung: 272/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
Los: LOT-0001