See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa laptopów dla pracowników Zespołu Rozwoju Oprogramowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk laptopów typ 1 wraz z systemem operacyjnym 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 – Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dalej SOPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 650112-2025
Interne Kennung: ZZOSE.2611.48.2025.420.DTR[OSE2025]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa laptopów dla pracowników Zespołu Rozwoju Oprogramowania”