2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa rezerwacji połączeń lotniczych oraz sprzedaży biletów lotniczych na przewozy pasażerskie zagraniczne i krajowe dla pracowników,doktorantów i studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa rezerwacji połączeń lotniczych oraz sprzedaży biletów lotniczych na przewozy pasażerskie zagraniczne i krajowe dla pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ”.
Vorherige Bekanntmachung: 765281-2025
Interne Kennung: Zam. 412/2025/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa rezerwacji połączeń lotniczych oraz sprzedaży biletów lotniczych na przewozy pasażerskie zagraniczne i krajowe dla pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.