2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizace centrální plynové kotelny ZŠ 28. října 18, Turnov"
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace kotelny, resp. zdroje tepla a změna odběrného plynového zařízení v kotelně budovy základní školy 28.října 18, Turnov PSČ 511 01. Kotelna slouží jako zdroj pro vytápění a ohřev teplé vody. Stávající kotelna a zařízení v kotelně je vzhledem k typu a fyzickému opotřebení dožité a bude proto provedena její kompletní modernizace. Včetně instalace dvou tepelných čerpadel vzduch-voda.
Interne Kennung: P26V00000009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle § 56
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44621200 Heizkessel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen, 45331110 Installation von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001