2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cyklostezka Hrušovany nad Jevišovkou
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nová komunikace určená pro chodce a cyklisty podél břehu Jevišovky v prostoru stávající vyježděné nezpevněné pěšiny. Stavební práce budou začínat u sjezdu z místní komunikace ul. Zahradní v blízkosti silnice II/415 ve městě Hrušovany nad Jevišovkou a končit u napojení na stávající stezku v obci Jevišovka. Jedná se tak o výstavbu stmelených konstrukčních vrstev obousměrné komunikace v šířce 3 m s jednostranným příčným sklonem s odtokem dešťové vody do travnatého pásu na jednom z úseků na cyklotrase Brno - Vídeň. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v projektové dokumentaci, která je Přílohou č. 2 zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1