See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digiborden
Beschreibung: De Opdrachtgever van de opdracht is de Aanbestedende dienst. De opdracht betreft de aanschaf van Digiborden en het onderhoud hierop voor Stichting Prisma Almere te Almere. Met de nieuwe dienstverlening voor Digiborden beoogt Aanbestedende dienst: -Stichting Prisma Almere in algemene zin te worden ontzorgt; -Een kwalitatieve oplossing te bieden die leidt tot een hoge mate van tevredenheid van de gebruikers en de beheersorganisatie; -Innovaties door te voeren die passen bij een moderne wijze van werken; -Te voldoen aan wet- en regelgeving t.a.v. informatiebeveiliging (normenkader IBP). De dienstverlening voor digiborden bestaat uit het leveren van: -Demonteren van bestaande AV-oplossingen en afvoeren van materialen op verzoek van de opdrachtgever. -Leveren, monteren en installeren van 72 nieuwe digiborden; -Verhuizen van bestaande digiborden binnen of tussen locaties; -Alle benodigde aansluitmaterialen en bekabeling; -Service, onderhoud en garantieafhandeling op alle geleverde borden; -Advisering over inrichting en gebruik van de borden in specifieke ruimtes.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1