2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal ontwerpteam nieuwbouw Scholengemeenschap De Waerdenborch en gemeentelijke sporthal in Holten
Beschreibung: Aanbestedende dienst voor deze aanbestedingsprocedure is de openbare scholengemeenschap De Waerdenborch. De Waerdenborch selecteert door middel van deze aanbestedingsprocedure een aantal architecten (met adviseurs) voor de ontwerpopgave voor de nieuwbouw van de school én een sporthal. Het doel is om de opdracht aan één architect te gunnen die beide gebouwen ontwerpt. De Waerdenborch is opdrachtgever voor het ontwerp van de school, de gemeente Rijssen-Holten is opdrachtgever voor het ontwerp van de sporthal. Met het ontwerpteam aan wie de opdracht wordt gegund worden dan ook twee overeenkomsten gesloten; met beide opdrachtgevers één overeenkomst van opdracht. Schoolgebouw ca. 10.425m² bvo Sportgebouw ca. 3.550m² bvo
Interne Kennung: 2601
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71323200 Planung von Werksanlagen, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1