See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie pracowni naukowych w ramach Projektu nr FELD.09.02-IZ.00-0007/24 pn. „Autostradą do Transformacji”
Beschreibung: Doposażenie pracowni naukowych w ramach Projektu nr FELD.09.02-IZ.00-0007/24 pn. „Autostradą do Transformacji” Część 1: Dostawa mebli Część 2: Wyposażenie laboratorium językowego Część 3: Dostawa platformy ruchu, symulatorów z oprogramowaniem, programu TMS do planowania tras Część 4: Dostawa sprzętów elektronicznych, narzędzi, pomocy dydaktycznych Część 5: Dostawa i kompleksowy montaż wiaty Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II.
Vorherige Bekanntmachung: 96468-2025
Interne Kennung: ZSP4.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237200 Computerzubehör, 30231300 Bildschirme, 34150000 Simulatoren, 34152000 Übungssimulatoren, 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz, 39717200 Klimageräte, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 33182100 Defibrillator, 35112100 Notfalltrainingspuppe, 39162100 Lehrmittel, 44112100 Schutzunterkünfte
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i kompleksowy montaż wiaty do podłoża wykonanego z kostki brukowej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i kompleksowy montaż wiaty do podłoża wykonanego z kostki brukowej. Zamawiający określa minimalne parametry techniczne dotyczące sprzętów dla części 2, części 3, części 4 i części 5. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II
Interne Kennung: Część5:Dostawa i kompleksowy montaż wiaty
Haupteinstufung (cpv): 44112100 Schutzunterkünfte