2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zabudowy szlaków zrywkowych w ramach projektu Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja MRG 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz uzyskanie niezbędnych do realizacji robót budowlanych opinii, uzgodnień i decyzji, a także pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją inwestycji dla zabudowy przeciwerozyjnej czterech szlaków zrywkowych w leśnictwach Karpach i Jedlinki, odrębnie dla każdego z niżej wymienionych zadań: Zadanie nr 1 – Zabudowa przeciwerozyjna nieużytkowanego szlaku zrywkowego na odcinku 100 mb (szerokość 3 m) w leśnictwie Karpacz oddz. 296a. Nr rozliczeniowy zadania 13-25-2.2-01. Zadanie nr 2 – Rekonstrukcja i poprawa dawnej zabudowy przeciwerozyjnej szlaku zrywkowego na odcinku 430 mb (szerokość 4m) w leśnictwie Karpacz oddz. 286d. Nr rozliczeniowy zadania 13-25-2.2-02. Zadanie nr 3 – Zabudowa przeciwerozyjna szlaku zrywkowego na odcinku 300 mb (szerokość 3 m) w leśnictwie Karpacz oddz. 288a. Nr rozliczeniowy zadania: 13-25-2.2-03. Zadanie nr 4 – Zabudowa przeciwerozyjna szlaku zrywkowego na odcinku 30 mb (szerokość 3,5 m) w leśnictwie Jedlinki oddz. 264h. Nr rozliczeniowy zadania: 13-25-2.2-04. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. W opisie przedmiotu zamówienia znajduje się również szczegółowa lokalizacja z dokładnością do adresu ewidencyjnego, oddziału leśnictwa, cele realizacji inwestycji, funkcje obiektów, formy ochrony przyrody. Parametry techniczne, długość, szerokość wymienionych w tabeli obiektów, są wartościami, które Zamawiający oszacował z należytą starannością w oparciu o posiadaną wiedzę. Dokumentacja projektowa winna być sporządzona w taki sposób, aby przyjęte rozwiązania projektowe nie utrudniały uczciwej konkurencji przy opisywaniu przedmiotu zamówienia w postępowaniu na wykonawstwo robót wykonywanych na podstawie w/w dokumentacji, zgodnie z wymaganiami ust. 101 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024, poz. 1320). Zaprojektowane rozwiązania techniczne w projekcie winny być zgodne z wytycznymi zawartymi w Podręczniku wdrażania projektu - Wytyczne do realizacji zadań i obiektów małej retencji i przeciwdziałania erozji wodnej. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3).
Interne Kennung: SA.270.1.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zabudowy szlaków zrywkowych w ramach projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz uzyskanie niezbędnych do realizacji robót budowlanych opinii, uzgodnień i decyzji, a także pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją inwestycji dla zabudowy przeciwerozyjnej czterech szlaków zrywkowych w leśnictwach Karpach i Jedlinki, odrębnie dla każdego z niżej wymienionych zadań: Zadanie nr 1 – Zabudowa przeciwerozyjna nieużytkowanego szlaku zrywkowego na odcinku 100 mb (szerokość 3 m) w leśnictwie Karpacz oddz. 296a. Nr rozliczeniowy zadania 13-25-2.2-01. Zadanie nr 2 – Rekonstrukcja i poprawa dawnej zabudowy przeciwerozyjnej szlaku zrywkowego na odcinku 430 mb (szerokość 4m) w leśnictwie Karpacz oddz. 286d. Nr rozliczeniowy zadania 13-25-2.2-02. Zadanie nr 3 – Zabudowa przeciwerozyjna szlaku zrywkowego na odcinku 300 mb (szerokość 3 m) w leśnictwie Karpacz oddz. 288a. Nr rozliczeniowy zadania: 13-25-2.2-03. Zadanie nr 4 – Zabudowa przeciwerozyjna szlaku zrywkowego na odcinku 30 mb (szerokość 3,5 m) w leśnictwie Jedlinki oddz. 264h. Nr rozliczeniowy zadania: 13-25-2.2-04. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. W opisie przedmiotu zamówienia znajduje się również szczegółowa lokalizacja z dokładnością do adresu ewidencyjnego, oddziału leśnictwa, cele realizacji inwestycji, funkcje obiektów, formy ochrony przyrody. Parametry techniczne, długość, szerokość wymienionych w tabeli obiektów, są wartościami, które Zamawiający oszacował z należytą starannością w oparciu o posiadaną wiedzę. Dokumentacja projektowa winna być sporządzona w taki sposób, aby przyjęte rozwiązania projektowe nie utrudniały uczciwej konkurencji przy opisywaniu przedmiotu zamówienia w postępowaniu na wykonawstwo robót wykonywanych na podstawie w/w dokumentacji, zgodnie z wymaganiami ust. 101 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024, poz. 1320). Zaprojektowane rozwiązania techniczne w projekcie winny być zgodne z wytycznymi zawartymi w Podręczniku wdrażania projektu - Wytyczne do realizacji zadań i obiektów małej retencji i przeciwdziałania erozji wodnej. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3).