187862-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Test und Bewertung – Systém kvalifikace – „Tahové testy pro výstavbu obnovitelných zdrojů“
Bekanntmachung über das Bestehen eines Prüfungssystems
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystém kvalifikace – „Tahové testy pro výstavbu obnovitelných zdrojů“
BeschreibungCílem systému kvalifikace je zajistit portfolio kvalifikovaných dodavatelů pro budoucí veřejné zakázky, jejichž předmětem bude provedení tahových testů pro výstavbu obnovitelných zdrojů.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73430000 Test und Bewertung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungRealizace tahových testů, ověření technologických podmínek instalace základových elementů a posouzení agresivity půdního prostředí - pro výstavbu obnovitelných zdrojů.
Interne KennungSystém kvalifikace