See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Externe wasserij
Beschreibung: Deze overheidsopdracht omvat het professioneel reinigen van alle persoonlijke kledij en van alle linnen, zowel persoonlijk als gehuurd, gebruikt door de bewoners van de aanbestedende overheid. De opdracht voorziet ook in de optie voor het professioneel herstellen van persoonlijke kledij/linnen van de bewoners.
Interne Kennung: RZ-OA-09
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RZ-OA-09 - 1 Huur en onderhoud van linnen
Beschreibung: Huur en onderhoud van het linnen van de bewoners
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: RZ-OA-09 - 2 Onderhoud van persoonlijke kledij en persoonlijk linnen van de bewoners
Beschreibung: Onderhoud van persoonlijke kledij en persoonlijk linnen van de bewoners
Interne Kennung: 2