18793-2024 - Ergebnis
Polen – Kreditgewährung – Obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 5.000.000,00zł z przeznaczeniem na finasowanie planowanego deficytu budżetu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 5.000.000,00zł z przeznaczeniem na finasowanie planowanego deficytu budżetu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 5 000.000,00zł z przeznaczeniem na finasowanie planowanego deficytu budżetu zgodnie z Uchwałą Nr XLV/410/2023 Rady Gminy Strzałkowo z dnia 26 października 2023 r. w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego. Okres kredytowania: od dnia uruchomienia środków do dnia 31.12.2033r. tj. do dnia ostatecznej spłaty kredytu.
Interne Kennung: ZP.271.1.12.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001