See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: P4 w 2 elektrycznych zespołach trakcyjnych o oznaczeniu 31WE
Beschreibung: Przeprowadzenie czynności czwartego poziomu utrzymania (P4) w 2 elektrycznych zespołach trakcyjnych o oznaczeniu 31WE wraz z wykonaniem prac niewskazanych w DSU.
Vorherige Bekanntmachung: 757386-2025
Interne Kennung: SKMMU.086.49.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie czynności czwartego poziomu utrzymania (P4) w 2 elektrycznych zespołach trakcyjnych o oznaczeniu 31WE wraz z wykonaniem prac niewskazanych w DSU.