187976-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Zakup urządzeń do awaryjnego przywracania usług w podmiotach dotkniętych incydentami krytycznymi tzw. "Cyberkaretka"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup urządzeń do awaryjnego przywracania usług w podmiotach dotkniętych incydentami krytycznymi tzw. "Cyberkaretka"
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup urządzeń do awaryjnego przywracania usług w podmiotach dotkniętych incydentami krytycznymi tzw. "Cyberkaretka". 2. Zamówienie zostało podzielone na dwie części: 1) Część I: urządzenia sieciowe 2) Cześć II: sprzęt komputerowy i serwerowy 3. Szczegółowy przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungZPRZ.270.72.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
LosLOT-0001
Titelurządzenia sieciowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych, szczegółowo opisanych w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść I: urządzenia sieciowe
LosLOT-0002
Titelsprzęt komputerowy i serwerowy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i serwerowego, szczegółowo opisanych w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść II: sprzęt komputerowy i serwerowy
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur