2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odebranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, rekreacyjno-wypoczynkowych oraz PSZOK zlokalizowanych na terenie Gminy Słupno.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odebranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, rekreacyjno-wypoczynkowych oraz PSZOK zlokalizowanych na terenie Gminy Słupno przez okres 12 miesięcy począwszy od dnia 01.05.2026r. w przypadku, gdy zawarcie umowy nastąpi po tej dacie, umowa będzie obowiązywała od dnia jej podpisania. W ramach realizacji przedmiotu niniejszego zamówienia Wykonawca odbierze i zagospodaruje następujące rodzaje odpadów komunalnych: 1) z nieruchomości zamieszkałych oraz rekreacyjno-wypoczynkowych: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne/pozostałości z sortowania, b) odpady segregowane (opakowaniowe) obejmujące: szkło, tworzywa sztuczne, metale oraz opakowania wielomateriałowe; papier i makulaturę, c) bioodpady stanowiące odpady komunalne, d) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte baterie i akumulatory, e) meble i inne odpady wielkogabarytowe, f) zużyte opony, g) przeterminowane leki i chemikalia oraz odpady niebezpieczne, stanowiące odpady komunalne, h) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych z wyłączeniem gruzu i styropianu budowlanego; 2) z PSZOK zlokalizowanego w Słupnie: a) szkło, b) tworzywa sztuczne, metale oraz opakowania wielomateriałowe, c) papier i makulatura, d) bioodpady stanowiące odpady komunalne, e) meble i inne odpady wielkogabarytowe, f) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych, w tym gruz i styropian budowlany, g) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte baterie i akumulatory, h) zużyte opony, i) przeterminowane leki i chemikalia oraz odpady niebezpieczne, stanowiące odpady komunalne, j) tekstylia i odzież, k) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówieni a uwzględniający wszelkie wymogi Zamawiającego określony został w Dziale II SWZ pn.: „Opis Przedmiotu Zamówienia”.
Interne Kennung: BFZ.271.1.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90531000 Verwaltung von Deponien
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung