See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van Websphere Messaging Middleware licenties en het onderhoud en de ondersteuning daarvan
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de aankoop van Websphere Messaging Middleware licenties en het onderhoud en de ondersteuning daarvan
Interne Kennung: 0000707289 6000318781
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 0000707289 6000318781 - 1
Interne Kennung: 1