2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu multimedialnego i komputerowego do realizacji projektów
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia sporządzony został z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla wszystkich użytkowników, w tym osób niepełnosprawnych. 2. Podział zamówienia na części: Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części: Część 1 - Dydaktyczne programy multimedialne/Sprzęt dydaktyczny do realizacji projektów "Superprzedszkolaki w Gminie Strzelce Krajeńskie – edycja I" oraz"Zaczarowana Szkoła w gminie Strzelce Krajeńskie – edycja I" (realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027) Część 2 - Sprzęt komputerowy/elektronika (projekt „Strzelecki e-urząd” realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027) Część 3 - Sprzęt komputerowy/elektronika do realizacji projektów "Superprzedszkolaki w Gminie Strzelce Krajeńskie – edycja I" oraz "Zaczarowana Szkoła w gminie Strzelce Krajeńskie – edycja I" (realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dydaktyczne programy multimedialne/Sprzęt dydaktyczny do realizacji projektów "Superprzedszkolaki w Gminie Strzelce Krajeńskie – edycja I" oraz"Zaczarowana Szkoła w gminie Strzelce Krajeńskie – edycja I" (realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027)
Beschreibung: Część 1 - Dydaktyczne programy multimedialne/Sprzęt dydaktyczny do realizacji projektów "Superprzedszkolaki w Gminie Strzelce Krajeńskie – edycja I" oraz"Zaczarowana Szkoła w gminie Strzelce Krajeńskie – edycja I" (realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia w tym wymagania dotyczące sprzętu i oprogramowania zawarte są w załącznikach OPZ do SWZ (1a dla części 1
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Sprzęt komputerowy/elektronika (projekt „Strzelecki e-urząd” realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027)
Beschreibung: Część 2 - Sprzęt komputerowy/elektronika (projekt „Strzelecki e-urząd” realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia w tym wymagania dotyczące sprzętu i oprogramowania zawarte są w załącznikach OPZ do SWZ (1b dla części 2)
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Sprzęt komputerowy/elektronika do realizacji projektów "Superprzedszkolaki w Gminie Strzelce Krajeńskie – edycja I" oraz "Zaczarowana Szkoła w gminie Strzelce Krajeńskie – edycja I" (realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027)
Beschreibung: Część 3 - Sprzęt komputerowy/elektronika do realizacji projektów "Superprzedszkolaki w Gminie Strzelce Krajeńskie – edycja I" oraz "Zaczarowana Szkoła w gminie Strzelce Krajeńskie – edycja I" (realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia w tym wymagania dotyczące sprzętu i oprogramowania zawarte są w załącznikach OPZ do SWZ 1c dla części 3 oraz w Projektowanych postanowieniach umownych.